x
Serwis używa ciasteczek (cookies) – plików zapisywanych na dysku, w celu zapamiętywania informacji o korzystaniu z serwisu przez użytkownika (więcej).
Użytkownik zawsze może skonfigurować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Pomiń menu
Zamek Królewski na Wawelu - STRONA GŁÓWNA
wyszukiwanie zaawansowane
pl en większy rozmiar czcionkiwersja dla słabowidzących
MenuWzgórze Wawelskie - plan

















Zamek Królewski na Wawelu
Państwowe Zbiory Sztuki
31-001 Kraków, Wawel 5

centrala
tel. 12 422 51 55
zamek@wawel.org.pl


informacja turystyczna
tel. 12 422 51 55, wew. 219
informacja@wawel.org.pl


rezerwacja zwiedzania i usług przewodnickich
tel. 12 422 16 97
bot@wawel.org.pl


kontakt dla mediów
tel. 12 422 51 55
wew. 380, 341
pr@wawel.org.pl

 

Press room
przejdź na stronę Biuletynu Informacji Publicznej Zamku Królewskiego na Wawelu
przejdź na stronę Esklepu Zamku Wawelskiego
Pobierz...

Konkurs "Krakus"


V MIĘDZYSZKOLN KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE
„KRAKUS” 2016 / 2017

Organizatorzy międzyszkolnego konkursu wiedzy o Krakowie „Krakus” gratulują wszystkim finalistom wspaniałego przygotowania. Jesteśmy pod wrażeniem dużej wiedzy, jaką wykazali się wszyscy uczniowie startujący w finale, niezależnie od zajętego miejsca.

Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w rozbudzaniu zainteresowań dzieci historią, zabytkami i legendami naszego miasta – Krakowa.

NA GALĘ KONKURSU ZAPRASZAMY ZARÓWNO LAUREATÓW JAK I WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW II ETAPU KONKURSU

UROCZYSTOŚĆ ODBĘDZIE SIĘ 8 CZERWCA 2017 O GODZ. 10.00
W SALI EDUKACYJNEJ BUDYNKU NR 7 (tam gdzie dzieci brały udział w finale).


Nagrody będzie można też odebrać do końca czerwca w Dziale Oświatowym na Wawelu po uprzednim telefonicznym skontaktowaniu się:
tel.  12 422  51 55 w. 290 (poniedziałek-piątek 9.00-12.00 oraz 14.00-15.00)

LAUREACI

I MIEJSCE
Połetek Weronika    SP Bibice
Świerczyńska Maria    SSP nr 4 STO
II MIEJSCE
Giza Jadwiga     PSP nr 1 „Dona”
III MIEJSCE
Godyń Dominik    SP Czerna
Nartowsk Adam    SP 37
Szumlińska Julia    SP 4
WYRÓŹNIENIE I STOPNIA
Bosak Karolina    SP 138
Ciastoń Joanna    SP 132
Gądek Anna    SP 134
Golenia Zuzanna     SP 37
Gomułka Natalia    SSP nr 5 STO
Kownacki Stanisław    SP 4
Leszczuch Nataniel    SSP nr 4 STO
Magiera Emilia    SP 4
Mars Filip    SP Czułów
Mirek Mateusz    SP Krzyszkowice
Nowak Antonina    SSP nr 4 STO
Salamon Kacper    SP Kryspinów
Siwek Paulina    SP 95
Zielińska Monika    SP Bibice
WYRÓŻNIENIE II –ST
Backa Julia    SP 93
Bektas Stanisław    PSP nr 1 „Dona”
Chłopicki Karol    KSP św. Jadwigi Królowej
Fryt Karolina    SP Krzeszowice
Katarzyński Igor    SP Czerna
Knapik Jakub    SP Rusocice
Kogut Aleksandra    SP 61
Marciniszyn Łukasz    SP 50
Nagórzańska Justyna    SP 111
Niewolski Krzysztof    SP 34
Skrzydlewska Maja    SP 4
Skupień Marek    SP 97
Słowińska Emilia    SP Radziemice
Soja Aleksandra    SP Czułów
Strach Jan    KSP św. Jadwigi Królowej
Ulman Jan    KSP św. Jadwigi Królowej
Urban Wiktoria    SP 134
Urbanik Oliwier    SP Krzeszowice
Woźnica Arkadiusz    SP Krzyszkowice
Zbroja Dominik    SP 129
Żesławski Jakub    SP 93


Organizatorzy:
Zamek Królewski na Wawelu oraz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliusza Słowackiego

Archiwum konkursu

 

Pobierz... 2014

Pobierz... 2015

Pobierz... 2013

Pobierz... 2016

strona głównado góry