x
Serwis używa ciasteczek (cookies) – plików zapisywanych na dysku, w celu zapamiętywania informacji o korzystaniu z serwisu przez użytkownika (więcej).
Użytkownik zawsze może skonfigurować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Pomiń menu
Zamek Królewski na Wawelu - STRONA GŁÓWNA
wyszukiwanie zaawansowane
pl en większy rozmiar czcionkiwersja dla słabowidzących
MenuWzgórze Wawelskie - plan

















Zamek Królewski na Wawelu
Państwowe Zbiory Sztuki
31-001 Kraków, Wawel 5

centrala
tel. 12 422 51 55
zamek@wawel.org.pl

informacja turystyczna
tel. 12 422 51 55, wew. 219
informacja@wawel.org.pl

rezerwacja zwiedzania i usług przewodnickich
tel. 12 422 16 97
bot@wawel.org.pl

kontakt dla mediów
tel. 12 422 51 55
wew. 380, 341
pr@wawel.org.pl
Press room
przejdź na stronę Biuletynu Informacji Publicznej Zamku Królewskiego na Wawelu
przejdź na stronę Esklepu Zamku Wawelskiego
Pobierz...

Konkurs "Krakusek"

 
WYNIKI
XIII MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU KRAKUSEK
rok szkolny 2017/2018
Organizatorzy międzyszkolnego konkursu wiedzy o Krakowie „Krakusek” gratulują wszystkim finalistom wspaniałego przygotowania. Jesteśmy pod wrażeniem dużej wiedzy, jaką wykazali się uczniowie startujący w finale, niezależnie od zajętego miejsca.
Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w rozbudzaniu zainteresowań dzieci historią, zabytkami i legendami naszego miasta Krakowa.

 
LAUREATÓW I, II i III MIEJSCA ORAZ WYRÓŻNIONYCH UCZNIÓW
ZAPRASZAMY NA GALĘ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ
17 KWIETNIA 2018 o GODZ.10.00
W SALI EDUKACYJNEJ BUDYNKU NR 7
(tam gdzie dzieci brały udział w finale)
 
 
POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW FINAŁU
ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW I UPOMINKÓW
17 KWIETNIA 2018 o GODZ. 12.00
W SALI EDUKACYJNEJ BUDYNKU NR 7 (tam gdzie dzieci brały udział w finale).

Nagrody będzie można również odebrać do końca maja w Dziale Oświatowym na Wawelu, po wcześniejszym skontaktowaniu się telefonicznym: 12 422 51 55 w. 290 (poniedziałek-piątek 9.00-12.00 oraz 14.00-15.00).
 
LAUREACI (w układzie alfabetycznym)
I miejsce ex aequo
Amelia Brandt Prywatna, SP „Salwator”, 3b
Adrian Czajka, SP 114, 3b
Borys Karkowski, SP w Kryspinowie, 3
Franciszek Nowak, SP 43, 3c
II miejsce ex-aequo
Kacper Bijak, SP we Wrząsowicach, 3
Weronika Kimla, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza, 3a
Patryk Sot, Społeczna, SP 4 3b
III miejsce ex aequo
Mikołaj Bień, SP 95, 3e
Piotr Gardeła, SP 56, 3a
Julian Kasprzycki, SP 158, 3e
Karolina Kęsek, SP 97, 3f
Franciszek Niebielski, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej, 3a
Zofia Sowa, SP 89, 3b
Michał Zybura, SP 4, 3a
Wyróżnienia I stopnia ex aequo
Maciej Ambrożkiewicz, SP 89, 3b
Tomasz Blachura, Publiczna Katolicka SP im. Św. Joanny Beretty Molli, 3b
Jan Cadera, SP 95, 3d
Maciej Czekierda, SP 27, 3a
Iga Czwartek, Katolicka SP im. św. Rodziny z Nazaretu, 3b
Olga Dubis, SP im. P. Michałowskiego TSSP, 3c
Justyna Gąsiorek, SP w Lubczy, 3a
Nadia Grądziel, SP 138, 3a
Julia Gruszko, SP 114, 3a
Bartosz Grzesiak, SP w Wołowicach, 3b
Grzegorz Kasprzyk, SP w Minodze, 3
Borys Klus, SP 134, 3c
Lena Leszczyńska, Prywatna SP „Salwator”, 3a
Tomasz Lorens, Społeczna SP 7, 3a
Igor Maziarz, SP w Bibicach, 3f
Joanna Miernik, SP im. P. Michałowskiego TSSP, 3b
Antoni Oleksy, SP 97, 3a
Wiktoria Pióro, SP w Czułowie, 3
Michał Przybyłka, SP 21, 3c
Tomasz Rzonca, Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna „Inspiracja”, 3
Sara Unrug, SP 148, 3a
Hanna Ziemianek, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza, 3b
Karolina Zientek, SP 50, 3c
Julian Ziętkiewicz, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. I.J. Paderewskiego, 3a
Wyróżnienia II stopnia ex aequo
Jakub Brehel, SP 155, 3a
Jan Chomicki–Bindas, Prywatna SP 1 DONA, 3
Bartosz Datka, SP 53, 3e
Marcin Fiałkowski, SP 114, 3c
Jan Gaweł, SP 4, 3d
Paweł Gładysz, SP 164, 3a
Nina Górecka, SP 97 (filia), 3g
Karolina Hryszko, SP w Konarach, 3a
Jadwiga Jakubec, SP 160, 3b
Bartosz Knapik, Społeczna SP 5, 3
Urszula Kostrzewa, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I.J. Paderewskiego, 3c
Wiktor Kozdroń, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej, 3b
Krzysztof Lonc, Społeczna SP 3, 3
Jacek Lorkowski, SP 45, 3
Zofia Matusiak, SP 50, 3b
Olaf Nosal, SP 38, 3c
Stanisław Pasteczka, SP 2 w Krzeszowicach, 3c
Zuzanna Rawska, SP 38, 3b
Franciszek Rogaliński–Kuta, SP 72, 3b
Maja Sędziwy, SP 93, 3a
Olga Szczęsna, SP 21, 3b
Łukasz Walczak, SP 156, 3c
Michał Wołowiec, SP 144, 3f
Maria Woziwoda, Publiczna SP im. Św. Wincentego Pallottiego, 3b

Pobierz... Regulamin Konkursu

Krakusek - edycje I-V



Pobierz... 2010

Pobierz... 2009

Pobierz... 2006-2008

strona głównado góry