Kierownik Pracowni elektrycznej i zabezpieczeń elektronicznych

Miejsce pracy: Kraków
Chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowej instytucji kultury?
Marzy Ci się praca w najbardziej znanej rezydencji polskich królów?
Zaaplikuj!

SZUKAMY CIĘ, JEŚLI:

• posiadasz min. średnie wykształcenie, mile widziane kierunkowe
• możesz pochwalić się min. 3-letnim doświadczenie na stanowisku kierownika lub koordynatora
• posiadasz uprawnienia budowlane oraz świadectwo kwalifikacji SEP
• jesteś wpisany na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
• posiadasz umiejętność harmonogramowania i kosztorysowania
• instalacje elektryczne i niskoprądowe (między innymi: ppoż, SAP, SUG, CCTV, KD, BMS, SSWiN, IT )nie mają przed Tobą tajemnic
• cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, a swoje działania planujesz z wyprzedzeniem
• dbasz o wysoką jakość wykonania powierzonych robót
• masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, który z sukcesem realizował powierzone zadania
• jesteś zaangażowany, otwarty na nowe doświadczenia
• proponujesz, konsultujesz oraz bez trudu wdrażasz swoje rozwiązania i pomysły

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:
• techniczne utrzymanie istniejących instalacji i urządzeń na terenie całej Instytucji
• planowanie remontów i inwestycji w porozumieniu z Kierownikiem Działu Technicznego
• nadzorowanie prac w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych
• nadzorowanie realizacji ustalonego budżetu
• planowanie i koordynacja pracy podległych pracowników
• współpraca z pozostałymi działami w Instytucji

OFERUJEMY:
• ciekawą pracę w niesamowitym miejscu
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku)
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
• możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
• przyjazną atmosferę w środowisku pracy