Inspektor nadzoru branży elektrycznej

Miejsce pracy: Kraków
Marzy Ci się praca w najbardziej znanej rezydencji polskich królów? Zaaplikuj!

Zamek Królewski na Wawelu ogłasza nabór na stanowisko Koordynator techniczny - Inspektor nadzoru branży elektrycznej.

SZUKAMY CIĘ, JEŚLI:

  • posiadasz wyższe wykształcenie techniczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka
  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • możesz pochwalić się min. 3 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Kierownika Budowy, Robót lub Inspektora Nadzoru
  • jesteś czynnym członkiem Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • posiadasz świadectwo kwalifikacji SEP E, D do 1 kV
  • posiadasz umiejętność harmonogramowania i kosztorysowania
  • instalacje elektryczne i niskoprądowe (między innymi: SAP, SUG, CCTV, KD, BMS, SSWiN, IT) nie mają przed Tobą tajemnic
  • cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy, a swoje działania planujesz z wyprzedzeniem
  • dbasz o wysoką jakość wykonania powierzonych robót oraz dobrą współpracę
Mile widziane:
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
  • doświadczenie we współpracy z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowywaniem dokumentacji merytorycznej na potrzeby realizacji projektu inwestycyjnego
  • współpracą  z inspektorem nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno- budowlanej
  • bieżącym rozliczaniem kosztorysów oraz udziałem w rozliczeniu końcowym inwestycji
  • uczestniczeniem w ustaleniu warunków i przygotowywaniu zamówień, a także w odbiorach robót
  • bieżącym raportowaniem z postępu prac oraz realizacji powierzonych zadań
  • czuwaniem nad najwyższą jakością wykonywanych prac, bezpieczeństwem pracowników oraz kontrolą dostarczanej dokumentacji
  • współpraca z pozostałymi działami w Instytucji

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w niesamowitym miejscu
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku)
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy