x
Serwis używa ciasteczek (cookies) – plików zapisywanych na dysku, w celu zapamiętywania informacji o korzystaniu z serwisu przez użytkownika (więcej).
Użytkownik zawsze może skonfigurować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Pomiń menu
Zamek Królewski na Wawelu - STRONA GŁÓWNA
wyszukiwanie zaawansowane
pl en większy rozmiar czcionkiwersja dla słabowidzących
MenuWzgórze Wawelskie - plan

















Zamek Królewski na Wawelu
Państwowe Zbiory Sztuki
31-001 Kraków, Wawel 5

centrala
tel. 12 422 51 55
zamek@wawel.org.pl

informacja turystyczna
tel. 12 422 51 55, wew. 219
informacja@wawel.org.pl

rezerwacja zwiedzania i usług przewodnickich
tel. 12 422 16 97
bot@wawel.org.pl

kontakt dla mediów
tel. 12 422 51 55
wew. 380, 341
pr@wawel.org.pl
Press room
przejdź na stronę Biuletynu Informacji Publicznej Zamku Królewskiego na Wawelu
przejdź na stronę Esklepu Zamku Wawelskiego
Pobierz...

Konkurs "Krakus"


VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE
„KRAKUS” 2017/2018

WYNIKI
Organizatorzy międzyszkolnego konkursu wiedzy o Krakowie „Krakus”
gratulują wszystkim finalistom wspaniałego przygotowania.
Jesteśmy pod wrażeniem dużej wiedzy,
jaką wykazali się uczniowie startujący w finale, niezależnie od zajętego miejsca.
Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w rozbudzaniu zainteresowań dzieci historią, zabytkami i legendami naszego miasta Krakowa.
 
 
Lista laureatów konkursu Krakus 2018
I miejsce
Karolina Bosak SP 138 
Barbara Drabczyk SP w Kamieniu
Adam Nartowski SP 37

II miejsce
Filip Mars SP w Czułowie
Mateusz Mirek SP w Krzyszkowicach
Magdalena Mistarz SP 10
Antoni Narębski SP 95
Adam Szancer SP 61
Weronika Połetek SP w Bibicach
 
III miejsce
Martyna Duda SP w Łętkowicach
Krzysztof Iskra SP 93
Jakub Knapik SP w Rusocicach
Franciszek  Kownacki SP 4
 
Wyróżnienie I stopnia
Stanisław Bektas Prywatna SP 1 „Dona”
Michał Bierlit SP 38
Paweł Cała SP 98
Mateusz Cieśla SP 37
Michał Czarny SP 97
Maria Dudziak SP 111
Maja Dudzik Społeczna SP 4
Natalia Gomułka Społeczna SP 5
Julia Grzywa SP w Radziemicach
Anna Juras SP 61
Łukasz Owsianka SP 98
Anna Sala SP w Krzyszkowicach
Tymon Śliwiński SP 138
Dominik Zbroja SP 129
 
Wyróżnienie II stopnia
Mikołaj Baster SP Czułów
Mateusz Fano SP 45
Dominik Godyń SP w Czernej
Kamil Kaczmarczyk SP 4
Kamil Kołodziej SP w Czernej
Julia Kowal SP w Radziemicach
Karol Kruczek SP w Krzyszkowicach
Franciszek Maj SP w Bibicach
Paweł Pajdak SP w Kryspinowie
Paulina Porębska SP 89
Jakub Skorupka SP w Morawicy
Anna Swałdek SP 4
Karol Tuszyński SP 45
Filip Zięba SP 10
strona głównado góry