UWAGA - CZASOWE ZMIANY W ORGANIZACJI WYSTAW

Wawelskie smoczki | specjalna trasa zwiedzania

WAWELSKIE SMOCZKI, CZYLI…
ZWIEDZAJ ZAMEK KRÓLEWSKI NA WAWELU Z NIEMOWLAKIEM

Rozpalcie zamiłowanie do sztuki w waszych pociechach już od pierwszych miesięcy ich życia w kameralnej i przyjaznej atmosferze. I, co najważniejsze, nie zapomnijcie zabrać ze sobą chusty lub nosidła.

Już nie musicie stresować się sytuacjami, że Wasz maluch głośno płacze podczas zwiedzania albo dopomina się o karmienie. Tak, popieramy: zdrowy egoizm rodzicielski i macierzyństwo bliskości. Wspieramy spełnionych rodziców, którzy myśląc nadal o swych potrzebach i rozwoju, chcą być „na bieżąco”, którzy z dziećmi w nosidłach i chustach nie rezygnują z życia kulturalnego. Zapraszamy na Wawel w kameralnej atmosferze, w towarzystwie innych rodziców, w przyjaznej przestrzeni.

BILETY: normalny 41 zł, ulgowy 31 zł; sprzedaż online: linki do e-sprzedaży podajemy na tydzień przed termnem zwiedzania
  • zwiedzanie z przewodnikiem, trasa rozpoczyna się przy wejściu do Reprezentacyjnych Komnat Królewskich (prawy narożnik dziedzińca arkadowego)
  • trasa przeznaczona dla opiekunów z dziećmi do 12. miesiąca życia
  • czas zwiedzania około 1 godziny, tym razem prowadzi przez trasę komnat zamkowych (II piętro)
  • konieczność noszenia niemowląt w chustach lub nosidełkach - nie ma możliwości wejścia na ekspozycję z wózkiem dziecięcym
TERMINY