Aktualności

Egzamin

W dniu 12 VII 2021 r. odbędzie się egzamin praktyczny dla kandydatów na przewodników ZKnW, którzy chcieliby oprowadzać turystów po wystawach i trasach ZKnW, a nie spełniają kryterium wskazanego w ogłoszeniu o naborze przewodników, tj. nie oprowadzali minimum 10 razy w ciągu ostatnich trzech lat po wystawach ZKnW.

Egzamin odbędzie się w dwóch turach: 12 lipca 2021 r. o godz. 9.00 oraz o godz. 12.30.

Polegał on będzie na oprowadzeniu przez egzaminowanego przewodnika grupy pracowników ZKnW po wybranych przez egzaminatorów wystawach (spośród wszystkich) ekspozycji ZKnW.

Chętne osoby prosimy o zgłoszenie się do piątku do godz. 14, poprzez wysłanie maila na adres rezerwacja@wawelzamek.pl.

Prosimy koniecznie o wpisanie w tytule maila: EGZAMIN. Ilość dostępnych miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, ale w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które w pierwszym naborze przewodników w czerwcu 2021 zgłosiły akces na przewodnika wewnętrznego, w drugiej kolejności osoby, które wysłały zgłoszenie jako przewodnik zewnętrzny, w trzeciej kolejności osoby, które nie przesłały zgłoszenia w naborze czerwcowym.

W mailu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz informacji czy wysłali Państwo zgłoszenie na świadczenie usług dla ZKnW, wraz z zaznaczeniem czy w charakterze przewodnika zewnętrznego czy wewnętrznego.