Centrum Wystawowo–Konferencyjne

Informujemy, że w terminie 1 lutego – 31 sierpnia 2024 Centrum będzie nieczynne.

Specjalizujemy się w organizacji konferencji, seminariów, szkoleń i prezentacji. Z naszego doświadczenia skorzystało wiele polskich i międzynarodowych organizacji. Podejmowaliśmy wiele wybitnych osobistości ze świata polityki, kultury i biznesu.
Położenie w centrum Krakowa, dogodna komunikacja, kompleks restauracyjny na parterze, przestrzenne i praktycznie rozplanowane wnętrza oraz możliwość korzystania z licznych atrakcji wynikających z charakteru miejsca – to podstawowe cechy obiektu. 

Połączenie tradycji z nowoczesnością, pełne wyposażenie konferencyjne oraz wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – to atuty, które zapewniają powodzenie każdego organizowanego tu przedsięwzięcia. 

Oferujemy: program kulturalno-artystyczny, obsługę turystyczną.

Dyrekcja Zamku zastrzega sobie prawo odmówienia wynajęcia Centrum ze względu na charakter Wzgórza Wawelskiego i działalność statutową Muzeum.

Budynek, w którym mieści się Centrum powstał w 2. połowie w. XIX, według projektu krakowskiego architekta Feliksa Księżarskiego. Po II wojnie światowej, aż do roku 1991 mieściły się w nim reprezentacyjne apartamenty Urzędu Rady Ministrów, a następnie Kancelarii Prezydenckiej.
  • sale: 1, 3, 4
90 miejsc w układzie teatralnym
45 miejsc w układzie konferencyjnym
30 miejsc w układzie szkolnym
  • sala 5
20 miejsc w układzie teatralnym
12 miejsc w układzie konferencyjnym
12 miejsc w układzie szkolnym
  • sala 2: 8 miejsc- kameralne spotkanie w stylowo umeblowanym wnętrzu
  • sale 2+3: 120 miejsc w układzie teatralnym
  • wystawa: 590 miejsc, w tym 250 m2 ściany

Plan Centrum i układy sal

do pobrania

Sala 1

Sala 2

Sala 3

Sala 4

Sala 5