Informujemy, że w listopadzie nie ma już miejsc na rezerwacje bezpłatnych lekcji oraz na zwiedzanie dla grup. Nadal pozostaje możliwość zwiedzania indywidualnego.

Konferencje prasowe

Pokaż:
Tydzień Patriotyczny Bieżące
Zapraszamy serdecznie na briefing prasowy poświęcony wydarzeniom Tygodnia Patriotycznego odbywającym się na Zamku Królewskim na Wawelu od 8 do 13 listopada.
Królewski Rembrandt na Wawelu Bieżące
Zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą specjalnego pokazu „Królewski Rembrandt na Wawelu. Jeździec polski ze zbiorów The Frick Collection w Nowym Jorku”.
Otwarcie Nowego Skarbca Koronnego i Komnat Królewskich Bieżące
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam na wyjątkową konferencję prasową – dotyczącą otwarcia Nowego Skarbca Koronnego, Komnat Królewskich oraz wystawy Arcydzieła z kolekcji Lanckorońskich.
Lato 2022 na Wawelu Bieżące
Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą bogatego programu wydarzeń zaplanowanych przez Zamek Królewski na Wawelu na całe lato 2022 roku.
Wyczółkowski odnaleziony Archiwalne
Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą wystawy czasowej Wyczółkowski odnaleziony, która odbędzie się w czwartek, 12 maja, o godz. 11.00 w sali na parterze Zamku.
Smoczy ogród. Bronisław Chromy na Wawelu Archiwalne
Serdecznie zapraszamy do Ogrodów Zamku Królewskiego na otwarcie plenerowej wystawy Smoczy ogród. Bronisław Chromy na Wawelu.
"Mistrzostwo rysunku. Andrzej Radwański (1711-1762)" Archiwalne
Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową. Spotkanie odbędzie się w piątek, 11 lutego, o godz. 12.00 w budynku nr 9 Zamku Królewskiego na Wawelu.
Pastel Leona Wyczółkowskiego wrócił na Zamek Królewski na Wawelu Archiwalne
Zaginiony w czasie II wojny światowej pastel Leona Wyczółkowskiego „Góralka / Wiejska dziewczyna w żółtej chuście” z 1900 roku, dzięki staraniom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego powrócił do zbiorów Zamku Królewskiego na Wawelu.
PGE Mecenasem Edukacji Zamku Królewskiego na Wawelu i Nowego Skarbca Koronnego Archiwalne
PGE Polska Grupa Energetyczna została Mecenasem Edukacji Zamku Królewskiego na Wawelu i Nowego Skarbca Koronnego.