Informujemy, że w listopadzie nie ma już miejsc na rezerwacje bezpłatnych lekcji oraz na zwiedzanie dla grup. Nadal pozostaje możliwość zwiedzania indywidualnego.

Matura z historii sztuki z Wawelem

dla młodzieży licealnej
infografika wydarzenia Matura z historii sztuki z Wawelem
Zapraszamy licealistów przygotowujących się do matury z historii sztuki na zajęcia online, podczas których wspólnie będziemy przyglądać się różnym dziełom. Dowiecie się, jak opisywać malarstwo, rzeźbę oraz architekturę i dlaczego ważna jest zasada od ogółu do szczegółu. Poznacie style w sztuce i techniki artystyczne, w których zostały wykonane dzieła, oraz nauczycie się je interpretować. Spotkania będą okazją do zadawania pytań, rozmów, a także wspólnej i oczywiście twórczej burzy mózgów.

Zasady udziału

  • zajęcia odbywają się na platformie Teams, w spotkaniu może uczestniczyć 30 osób
  • link do spotkania zostanie przesłany w dniu zajęć około 15.00
  • spotkanie rozpoczyna się o 17.00, czas trwania ok. 90 min.
  • opłata za uczestnictwo: 
    cykl – 276 zł 
    poszczególne zajęcia – 12 zł, linki do sprzedaży online podajemy poniżej, w harmonogramie
  • w sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt mailowy z Magdaleną Gacek matura@wawelzamek.pl
Organizator zastrzega sobie możliwość ewentualnych zmian w harmonogramie, o czym uczestnicy zajęć będą informowani bezpośrednio oraz przez informację na stronie www.
Koordynacja: Magdalena Gacek | Dział Edukacji

Prowadzenie: Sara Dąbrowska https://artbelfer.com.pl/ 
Nazywam się Sara Dąbrowska. Jestem absolwentką historii sztuki i doktorantką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuję jako nauczycielka w liceum Montessori w Krakowie. Pomogłam wielu osobom w uzyskaniu wspaniałych wyników na maturze i dostaniu się na wymarzone studia. Wierzę, że zrozumienie sztuki pozwala nam zrozumieć świat i historię. Właśnie tego będziemy się uczyć!

Harmonogram spotkań