Specjalne atrakcje w Smoczej Jamie

infografika wydarzenia
Na Wawelu zapanuje ogień! Tak HBO Max promuje „Ród Smoka”!
HBO Max zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli przenieść się do fantastycznego świata rządzonego przez wielki ród Targaryenów. Na owianym smoczą legendą wzgorzu wawelskim przez 7 dni będzie można doświadczyć ognia smoków z Westeros!

Dla wszystkich miłośników seriali i dobrze opowiedzianych historii HBO Max stworzyło na wzgórzu wawelskim specjalne punkty, dzięki którym uczestnicy zanurzą się w klimacie świata serialu „Ród smoka”. Akcja dzieje się 200 lat przed wydarzeniami znanymi z „Gry o tron”.

Od 19 do 25 września na tarasie widokowym Zamku Królewskiego w Krakowie, każdy będzie mógł zasiąść na legendarnym Żelaznym Tronie czy zrobić sobie zdjęcie ze smoczą czaszką potężnego Baleriona. Dodatkowo w przestrzeniach wawelskich jaskiń będzie można doświadczyć wszystkimi zmysłami prawdziwej obecności smoka i zobaczyć smocze jaja z Westeros.

Atrakcje są dostępne w godzinach 10:00-20:00. Link do wydarzenia: https://fb.me/e/suxtXQN46 

HBO Max™ to należąca do koncernu Warner Bros. Discovery platforma streamingowa direct-to-consumer, oferująca jakościową rozrywkę na najwyższym poziomie. HBO Max oferuje bogaty wybór seriali, filmów i programów dla różnych grup odbiorców i reprezentujących kultowe marki takie jak HBO, Warner Bros., DC, Max Original, hity filmowe oraz ulubione programy dla dzieci i rodzin.

REGULAMIN WYDARZENIA
Zapraszamy!