Malarstwo i rzeźba w I połowie XX wieku

Edukacja
infografika wydarzenia
Zapraszamy licealistów przygotowujących się do matury z historii sztuki na zajęcia online, podczas których wspólnie będziemy przyglądać się różnym dziełom. Dowiecie się, jak opisywać malarstwo, rzeźbę oraz architekturę i dlaczego ważna jest zasada od ogółu do szczegółu. Poznacie style w sztuce i techniki artystyczne, w których zostały wykonane dzieła, oraz nauczycie się je interpretować. Spotkania będą okazją do zadawania pytań, rozmów, a także wspólnej i oczywiście twórczej burzy mózgów.
  • zajęcia odbywają się na platformie MSTeams, w spotkaniu może uczestniczyć 30 osób
  • link do spotkania zostanie przesłany w dniu zajęć około 15.00
  • opłata za uczestnictwo – 12 zł sprzedaż online 
Prowadzenie: Sara Dąbrowska https://artbelfer.com.pl/ 
Nazywam się Sara Dąbrowska. Jestem absolwentką historii sztuki i doktorantką na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuję jako nauczycielka w liceum Montessori w Krakowie. Pomogłam wielu osobom w uzyskaniu wspaniałych wyników na maturze i dostaniu się na wymarzone studia. Wierzę, że zrozumienie sztuki pozwala nam zrozumieć świat i historię. Właśnie tego będziemy się uczyć!

Organizator zastrzega sobie możliwość ewentualnych zmian w harmonogramie, o czym uczestnicy zajęć będą informowani bezpośrednio oraz przez informację na stronie www.
Koordynacja: Magdalena Gacek | Dział Edukacji, matura@wawelzamek.pl