Zamek nieczynny od 20 marca do 18 kwietnia

Wawel po godzinach

Poznaj inne oblicze Wawelu.
A gdyby tak po godzinach? Po pracy? Zostawić za sobą kolejny dzień codziennych zawodowych trosk, wyzwań i wyrwać się na chwilę z wszechogarniającego pędu, by … świadomie zatrzymać się. Z pełną nie-egoistyczną uważnością skupić się tylko na sobie i odetchnąć… Powrócić do siebie, zrelaksować się i dać się zainspirować i zachwycić, …a wszystko to w absolutnie unikalnym, wyjątkowym, niepowtarzalnym miejscu w samym środku serca i duszy Krakowa?

Daj się zaskoczyć! Porzuć wszelkie przesądy i utarte poglądy i wyrusz z nami w absolutnie niezwykłą przygodę. Zamek Królewski na Wawelu, Wawel nieoczywisty, Wawel zupełnie inny niż go do tej pory znacie: WAWEL PO GODZINACH!

Zapraszamy do udziału w zupełnie nowym cyklu, kameralnego, unikalnego nie-zwiedzania, a współodczuwania – dialogu z Zamkiem Królewskim na Wawelu.
W wybrane środy będziemy oferować możliwość poznania Wawelu od zupełnie nieznanej, zakrytej dla turystów strony. Zapraszamy do udziału w zwiedzaniu w kameralnych grupach, poprowadzonych za każdym razem przez inne sekretne i nieoczywiste miejsca, przez naszych kuratorów, konserwatorów i najwspanialszych przewodników.
  • 3 wejścia: godz. 17.00, 18.00, 19.00
  • czas zwiedzania 60 min.
  • zwiedzanie w grupach 5-osobowych
  • opłata: 50 zł od osoby
  • sprzedaż biletów online
10 marca: "Wawel nieoczywisty: sztuka współczesna" - kuratorskie oprowadzanie po budynku nr 5
24 marca:  "Wawel nieoczywisty: sztuka współczesna" - kuratorskie oprowadzanie po budynku nr 5

Serdecznie zapraszamy! Daj się zainspirować!

punkt spotkań – Brama Senatorska