Skarbiec i nieoczywiste skarby widziane z wysoka | Wawel po godzinach

Cykl: Wawel po godzinach

Oprowadzanie tematyczne
widok sali w Skarbcu Koronnym
Zamek Królewski na Wawelu, Wawel nieoczywisty, ponownie Wawel zupełnie inny niż go Państwo do tej pory znali: WAWEL PO GODZINACH!
Kontynuujemy naszą kameralną i wyjątkową podróż po nieoczywistych miejscach na Wawelu. Ponownie chcemy Was zaskoczyć! Tym razem zapraszamy do Skarbca, Wieży Duńskiej i Ogrodów. Gwarantujemy, że poznacie je z zupełnie innej strony niż ta, którą można zobaczyć w ramach naszych stałych wystaw.
W towarzystwie naszych Pracowników, w tym przede wszystkim Kustosza Działu Złotnictwa Dariusza Nowackiego, umożliwimy Państwu nie tylko poznanie najważniejszych wawelskich skarbów, w tym zachwycających tegorocznych nabytków, ale także „przeniesienie się do przyszłości”, aby pokazać przestrzeń, w której wkrótce będzie się znajdowała nowa ekspozycja Skarbca.

Będziecie mieć wyjątkową okazję, by po bardzo krętych, niedostępnych zazwyczaj schodach wspiąć się na wysokość strychu Kurzej Stopki i zobaczyć panoramę Krakowa z pewnego niezwykłego miejsca. Kolejne tajemne schodki sprowadzą nas do Ogrodów, a na zakończenie opuścimy Wzgórze bramą, którą otworzymy tylko dla Was.

Podczas spotkania, już tradycyjnie, zadbamy o niespodzianki i niezapomniane wrażenia!

bilety 50 zł, sprzedaż online na godziny, link przekieruje na stronę esprzedaży: