W dniu 23.05 Dziedziniec Arkadowy będzie zamknięty od godz. 17:00

Festiwal Otwarcia wystawy "Obraz Złotego Wieku"

infografika
15–17 września 2023
Nadszedł dzień, do którego przygotowywaliśmy się miesiącami! Otwieramy dla Was najbardziej oczekiwaną wystawę tego roku!

Z tej okazji dziedziniec arkadowy rozbłyśnie tysiącem barw w związku z wyjątkowym mappingiem. Przeniesiemy Was na renesansowy dwór ostatnich Jagiellonów. Zapraszamy od piątku do soboty w godzinach 19:00–23:00.

To jednak nie wszystko! W piątek i sobotę, w godzinach 17:10–22:00 będziecie mogli zwiedzić wystawę „Obraz Złotego Wieku” w promocyjnej cenie 20 zł (bilet normalny), 10 zł (bilet ulgowy).
Bilety dostępne online:
na stronie esprzedaży wybierz Zamek Królewski na Wawelu | "zwiedzanie"

Liczba biletów ograniczona! Bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie (reklamacja jest możliwa tylko w przypadku uzasadnionych sytuacji losowych). Bilet upoważnia do zwiedzenia całej ekspozycji w promocyjnej cenie, a dodatkowo umożliwia obejrzenie niezwykłego mappingu na dziedzińcu Zamku!

Wielkiemu otwarciu towarzyszy festiwal „Wawel jest Wasz”, który swoją ideą nawiązuje do wyjątkowej tradycji dworu Jagiellonów – miejsca otwartego na kontakty międzykulturowe i artystyczne. Festiwal odbędzie się na wzgórzu wawelskim w dniach 15–17 września.

Świętujcie z nami złote otwarcie!

W związku z planowanym otwarciem wystawy „Obraz Złotego Wieku” obowiązują zmiany w zwiedzaniu.