Oficjalna strona biletów na Wawel: bilety.wawel.krakow.pl

Specjalista ds. Analiz

Miejsce pracy: Kraków
współpracownik/ umowa zlecenie
Twój zakres obowiązków
  • Analiza wyników i rentowności działań realizowanych przez Instytucję oraz przygotowywanie ich prezentacji
  • Praca nad budżetami i prognozami finansowymi
  • Analiza i monitorowanie ich realizacji, a także tworzenie narzędzi do analiz finansowych i rozliczania budżetu
  • Współpraca z zespołami projektowymi
Nasze wymagania
  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość, analiza finansowa lub pokrewne
  • Na podobnym stanowisku zdobyłeś min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Możesz pochwalić się znajomością arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie eksperckim wykorzystywanym w codziennej pracy
  • Potrafisz przygotowywać raporty i analizy, które są jasne dla wszystkich użytkowników
  • Masz doświadczenie i/lub wiedzę w zakresie systemów ERP
  • Posiadasz umiejętność współpracy w ramach zespołów projektowych
Mile widziane
  • Samodzielne zarządzanie projektami
  • Współpraca z instytucjami publicznymi, kultury
To oferujemy
  • Ciekawą pracę w niesamowitym miejscu
  • Współpracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych