Zaplanuj Walentynki na Wawelu

Konkurs

Dwoje ludzi przechodzi przez bramę, w tle widok dziedzińca arkadowego na Wawelu.
Już wkrótce nadejdzie długo wyczekiwany przez zakochanych dzień! Ciężko wyobrazić sobie Walentynki bez randki w romantycznym miejscu, a takich miejsc na Wawelu przecież nie brakuje. Odkryjcie wspólnie przytulne wnętrza i nastrojowe zakamarki Zamku!
Chcąc jeszcze bardziej umilić Wam ten czas, przygotowaliśmy dla Was konkurs, który odbywa się na naszym oficjalnym profilu Facebookowym oraz na Instagramie.

Zasady są proste – w dniach od 14.02.2021 do 21.02.2021 zabierz swoją drugą połówkę na Zamek Królewski na Wawelu, zróbcie sobie wspólne zdjęcie – bądźcie kreatywni i oryginalni.

Wejdźcie na  nasze profile, dodajcie zdjęcie w komentarzu i opiszcie, dlaczego wybraliście akurat to miejsce, cieszcie się nagrodami i zaplanujcie kolejną randkę na Wawelu! 

Konkurs trwa od 14 lutego 2021 roku do 21 lutego 2021 roku, każdego dnia od chwili opublikowania postu konkursowego do godz. 23:59:59, 21 lutego 2021 roku.

Zamek Królewski na Wawelu | Facebook

Zamek Królewski na Wawelu | Instagram

Nagrodami głównymi w konkursie są piękne kalendarze inspirowane arrasami, a prace, które zwrócą naszą szczególną uwagę nagrodzone zostaną plannerami. Spośród uczestników wybierzemy 30 najciekawszych i najbardziej romantycznych prac!

Poczujcie się jak Król i Królowa i podzielcie z nami efektami!

Regulaminy konkursu

Regulaminy konkursu znajdziecie poniżej.