Wawel po godzinach

A gdyby tak po godzinach? Po pracy? Zostawić za sobą kolejny dzień codziennych zawodowych trosk, wyzwań i wyrwać się na chwilę z wszechogarniającego pędu, by … świadomie zatrzymać się. Z pełną nie-egoistyczną uważnością skupić się tylko na sobie i odetchnąć… Powrócić do siebie, zrelaksować się i dać się zainspirować i zachwycić, …a wszystko to w absolutnie unikalnym, wyjątkowym, niepowtarzalnym miejscu w samym środku serca i duszy Krakowa?

Daj się zaskoczyć! Porzuć wszelkie przesądy i utarte poglądy i wyrusz z nami w absolutnie niezwykłą przygodę. Zamek Królewski na Wawelu, Wawel nieoczywisty, Wawel zupełnie inny niż go do tej pory znacie: WAWEL PO GODZINACH.
W wybrane środy będziemy oferować możliwość poznania Wawelu od zupełnie nieznanej dotychczas strony. Tematy zwiedzania i miejsca będą się zmieniać.
  • bilety online  – po wejściu na stronę ebiletu proszę najpierw wybrać dzień, a następnie Zamek Królewski na Wawelu – zwiedzanie

    wyświetli się lista dostępnych w danym dniu wystaw i tras oraz proponowanych godzin zwiedzania
Zwiedzanie w kameralnych grupach, poprowadzonych przez naszych kuratorów, konserwatorów i najwspanialszych przewodników – przez sekretne i nieoczywiste miejsca.

Serdecznie zapraszamy! Daj się zainspirować!